Przejdź do treści

Praca

Opublikowano: 20 – 01 – 2020

Inspektor ppoż

Miejsce pracy: Radom, ul. Czachowskiego 4

Obowiązki:

  • przeprowadzane okresowych szkoleń ppoż.
  • opracowywanie instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego
  • szkolenie zewnętrzne z produktów naszej firmy
  • nadzór nad metodami kontroli urządzeń ppoz.

Wymagania:

  • wykształcenie w zakresie ochrony ppoż.
  • aktualne uprawnienia Inspektora ppoż.
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w opracowywaniu Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • premię uznaniową
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w ciekawym i prężnie rozwijającym się zespole osób które pracują dla zapewnienia bezpieczeństwa innych ludzi

Kontakt z Działem Kadr:  Marta Pietruszka tel.: 48 362 83 08, e-mail: marta.pietruszka@supron.pl

Prosimy o składanie CV na adres: marta.pietruszka@supron.pl  z dopiskiem „Inspektor ppoż

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
do aplikacji proszę dołączyć klauzule:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez PPUH SUPRON 3 Spółka z o.o., Sadownicza 6, 26-600 Radom”.