Przejdź do treści

Praca

10.08.2020

Pracownik usług / Kierowca

Miejsce pracy: Radom, ul. Czachowskiego 4

Wymagania:

  • doświadczenie z zakresu obsługi serwisowej systemów PPOŻ.
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • znajomość zagadnień elektrycznych;
  • uprawnienia zawodowe z zakresu SEP E1 do 1 kV (mile widziane uprawnienia D oraz pomiary);
  • umiejętność wykonywania przeglądów serwisowych, napraw i modernizacji urządzeń ochrony ppoż. takich jak: instalacje tryskaczowe i hydrantowe, gaśnice, pompy przeciwpożarowe lub instalacji niskoprądowych takich jak: SSP, DSO, SUG;
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • mile widziany Certyfikat uprawniający do przeglądu systemów „GAZEX” „BOSCH” „POLON-ALFA” lub innych producentów.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • premię uznaniową
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w ciekawym i prężnie rozwijającym się zespole osób które pracują dla zapewnienia bezpieczeństwa innych ludzi

10.08.2020

Technolog / Konstruktor

Miejsce pracy: Radom, ul. Sadownicza 6

 Opis stanowiska:

Praca przy komputerze, opracowywanie dokumentacji technicznej w zakresie konstrukcji i technologii wytwarzania wyrobów metalowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne kierunkowe: mechanika i budowa maszyn
  • wysoki poziom samodzielności, dobra organizacja czasu pracy, kreatywność
  • znajomość rysunku technicznego z zakresu mechaniki maszyn oraz czytania dokumentacji konstrukcyjnej
  • znajomość programów do tworzenia dokumentacji technicznej (AutoCad, IronCad)
  • doświadczenie zawodowe przy projektowaniu elementów mechanicznych i wyrobów z blachy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

Kontakt z Działem Kadr: Marta Pietruszka, tel.: 48 362 83 08, e-mail: marta.pietruszka@supron.pl