Przejdź do treści

O firmie

Supron 3: Tworzymy dla Twojego bezpieczeństwa!

PPUH Supron 3 to firma, w której pasja i chęć zapewnienia bezpieczeństwa spotyka się z inżynieryjną precyzją i niezawodnością. Od 1992 roku specjalizujemy się w dostarczaniu urządzeń przeciwpożarowych, które chronią budynki i życie nie tylko w Polsce ale i na świecie.

 


Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom budynków poprzez dostarczanie niezawodnych wyrobów. Każdy nasz produkt jest wynikiem wnikliwych badań i zastosowania nowoczesnych technologii, aby zapewnić maksymalną ochronę w sytuacjach awaryjnych.

 

 


Wszystko zaczęło się w 1992 roku w Radomiu. Brak dostępności sprzętu ppoż. na rynku w ówczesnym czasie, zaowocował powstaniem małego punktu zajmującego się dystrybucją gaśnic i innych zabezpieczeń ppoż. W 1995 roku pojawiły się pierwsze hydranty wewnętrzne DN52 naszej produkcji a w 1997 roku hydranty wewnętrzne DN25. Dzisiaj, z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, staliśmy się czołowym producentem, znanym z nowoczesnych rozwiązań i wyjątkowej obsługi klienta.


Co nas wyróżnia?

Kreatywność i innowacja   Bezpieczeństwo   Precyzja   Zrównoważony rozwój
W Supron 3 wierzymy, że każdy projekt to nowe wyzwanie, które wymaga odpowiedniego podejścia. Nasz zespół inżynierów nieustannie szuka nowych rozwiązań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nasze produkty mają jedno zadanie – ratować życie i mienie. Dlatego każdy detal ma dla nas ogromne znaczenie. Każdy hydrant, który opuszcza naszą fabrykę, jest dokładnie sprawdzany, tak aby spełniał najwyższe standardy jakości i zapewniał niezawodność działania. Ekologia jest dla nas priorytetem. Nieustannie wprowadzamy zmiany w  procesie produkcji, które minimalizują wpływ na środowisko, dbając o naszą planetę dla przyszłych pokoleń.

Nasze produkty

ikona szacht Ikona szafy ochronne
Hydranty wewnętrzne standardowe   Hydranty specjalistyczne   Osłony szachtów i maskownice   Szafy metalowe
Solidne i niezawodne hydranty, które stanowią podstawę ochrony przeciwpożarowej w obiektach. Nasze hydranty są projektowane z myślą o łatwości obsługi, niezawodności i trwałości. Oferujemy szeroką gamę modeli, które sprawdzą się w różnych typach budynków – od biurowców po centra handlowe, kompleksy mieszkaniowe i hale magazynowe oraz produkcyjne. Produkty dostosowane do specyficznych potrzeb, takich jak hydranty do pracy w sieci o podwyższonym ciśnieniu, hydranty do zastosowań w trudnych warunkach o podwyższonej odporności na korozję czy przystosowane do pracy w miejscach nieogrzewanych. Dopracowane pod względem konstrukcyjnym, łatwe w montażu i konserwacji zabudowy szachtów instalacyjnych i otworów rewizyjnych. Wykonywane na dowolny wymiar, z możliwością zastosowania blendy, dowolnych zamków, kolorystyka z palety barw RAL. Precyzyjnie wykonane metalowe szafy ochronne na sprzęt ppoż., ewakuacyjny, rozdzielacze centralnego ogrzewania, gazowe i wiele innych. Pozwalają przechowywać niezbędny sprzęt w miejscu łatwo dostępnym i chronią przez uszkodzeniem.

.


Nasze osiągnięcia

Jesteśmy dumni ze zdobytych certyfikatów i innych działań, które podjęliśmy na przestrzeni lat, w tym:

  • Certyfikat ISO 9001 potwierdzający naszą dbałość o jakość.
  • Certyfikat ISO 14001 to krok w kierunku zrównoważonego rozwoju
  • Fundacja Różowa skrzyneczka walczy z ubóstwem menstruacyjnym w Polsce a my jesteśmy jej aktywnym partnerem

Dołącz do naszej misji

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego:Pełne informacje o firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “SUPRON 3” Spółka z o.o.
ul. Sadownicza 6
26-600 RADOM
Regon 672742818
NIP 948-22-24-948
BDO 000035037
Sąd Rejonowy Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000026680
Wysokość kapitału zakładowego 480.000,00 zł